Два генератори забезпечуватимуть електроенергією жіночу консультацію № 2 на вулиці Київська, буд. № 14 та одне зі стаціонарних відділень Кременчуцького перинатального центру. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.
Генератори надійшли в рамках спільної україно-французької ініціативи «Світло під час зими», проєкту «Відновлення громад» та в рамках проєкту «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.Кременчук вдячний нашим французьким партнерам за таку потужну підтримку.
![](/uploads/posts/2024-07/1721742834_poe_phones.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721308254_rental_power.png)
![](/uploads/posts/2024-06/1717972177_electroenergy_subsidii.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721435760_punkt_nezlamnosti.jpg)
![](/uploads/posts/2024-05/1716276916_energy_region.jpg)