До відділу № 2 (м. Горішні Плавні) Кременчуцького районного управління поліції 12 вересня, близько 13:40, надійшло повідомлення від місцевого чоловіка, що його 11-річному сину погрожував пістолетом та здійснив декілька пострілів малознайомий чоловік. Поліція проводить розслідування.
Отримавши повідомлення про правопорушення, на місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції.«Під час першочергових оперативно-розшукових та слідчих дій поліцейські встановили особу правопорушника. Ним виявився 19-річний місцевий мешканець. Наразі слідчі пневматичний пістолет вилучили. Вирішується питання щодо повідомлення особі про підозру», — повідомив Олександр Акіменко, тимчасовий виконувач обов’язків начальника відділу поліції № 2 (м. Горішні Плавні).
За даним фактом підрозділом дізнання поліції, під процесуальним керівництвом Горішньоплавнівського відділення Кременчуцької окружної прокуратури, відомості внесені до ЄРДР за ч. 1 ст. 129 «Погроза вбивством» Кримінального кодексу України.
У разі визнання вини судом чоловіку загрожує арешт на строк до 6-ти місяців або обмеження волі на строк до 2-х років.
За інформацією Кременчуцького райуправління поліції
![](/uploads/posts/2024-07/1721857864_brakan_20kg.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721605252_shop_huligan.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721573866_nerest_itogi.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721696972_taxi_trup.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721604058_dtp_moto.jpg)