Цього року працівники КП «Благоустрій Кременчука» на території підприємства реконструювали 3 теплиці та збудували 1 нову. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.
Щороку в них вирощують від 20 до 30 тисяч саджанців однорічних квітів, які потім висаджують на міських квітниках. Цього року це: сальвія, гератум, чорнобривці, гацанія, антуріум, пенісетум. Крім цього, у теплицях дорощують багаторічники після поділу кореневищ.Незабаром ці квіти прикрасять клумби у міських парках і скверах, вони радуватимуть жителів та гостей міста своїм розмаїттям протягом всього весняно-літнього періоду.
![](/uploads/posts/2024-05/1716515276_decorflowerbar_sukhocvit.jpg)
![](/uploads/posts/2024-04/1712222620_orhidei_uhod.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/1711712926_greendecor_plastic.jpg)
![](/uploads/posts/2024-04/1713262960_flowers_blagoustriy.jpg)
![](/uploads/posts/2024-01/1705066949_rozyopt_flowers.jpg)