КП «Благоустрій Кременчука» продовжує роботи з озеленення міста. Минулого тижня працівниками комунального підприємства було висаджено 25 дерев, 654 багаторічних рослин та 14 529 квітів, засіяно травою майже 80 м² газону.
Цього тижня озеленювачі працюють на проспекті Лесі Українки, на вулиці Київській, проспекті Свободи, у сквері «Крюків’янка».Працівники цеху озеленення комунального підприємства також розпочали висаджувати квіти в термочашах, розміщених на електроопорах на центральних вулицях і у скверах. Використовувати елементи вертикального озеленення комунальне підприємство розпочало кілька років тому. Як показала практика, це дуже сподобалося жителям міста. 17 травня такі роботи розпочато у сквері «Ім. Олега Бабаєва».
Варто зазначити, що комунальники протягом всього весняно-літньо періоду також здійснюють постійний догляд за рослинами, проводять формувальну обрізку, поливають та прополюють їх, косять газони.
![](/uploads/posts/2024-05/1716515276_decorflowerbar_sukhocvit.jpg)
![](/uploads/posts/2024-04/1712222620_orhidei_uhod.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/1711712926_greendecor_plastic.jpg)
![](/uploads/posts/2024-04/1713262960_flowers_blagoustriy.jpg)
![](/uploads/posts/2024-01/1705066949_rozyopt_flowers.jpg)