Майже 4 600 кубічних метрів вуличного сміття та листя вивезли комунальні служби з контейнерних майданчиків та місць складування листя у рамках осіннього тримісячника чистоти і порядку. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.
Ще біля 500 кубічних метрів прибрали зі стихійних сміттєзвалищ. Щоденно до цих робіт залучають 5-8 бригад комунального підприємства «КАТП-1628», 5 бригад КП «Благоустрій Кременчука», бригади КП «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг» та КП «Комфортний дім».Листопад у самому розпалі, тож комунальники закликають не створювати стихійні звалища, а складувати опале листя у спеціально відведених для цього місцях.
![](/uploads/posts/2024-07/1721436465_roads_drsu.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720443737_remont_roads.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720433675_konteyner_garbage.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721344593_hot_ozelenen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719007123_truxor_vodorosli.jpg)