Міський голова Віталій Малецький повідомив, що комунальники запускають в роботу новий автогрейдер, за допомогою якого почнуть відновлювати грунтові дороги міста.
Керівник міста зазначив: «Це справжній подарунок для мешканців вулиць приватного сектору з грунтовими дорогами. Запускаємо в роботу новий автогрейдер, за допомогою якого кременчуцькі дорожники почнуть відновлювати грунтові дороги міста. Для мешканців приватного сектору це дуже важливо, оскільки зараз такі дороги у поганому стані.Завдяки новій техніці роботи будуть виконуватися значно швидше і якісніше. І до кінця весни дорожники всюди відновлять дороги. А після Перемоги ми будемо поступово осучаснювати та асфальтувати грунтові дороги міста».
![](/uploads/posts/2024-07/1721436465_roads_drsu.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720443737_remont_roads.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720433675_konteyner_garbage.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721344593_hot_ozelenen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719007123_truxor_vodorosli.jpg)