У Кременчуцькій територіальній громаді з 6 березня по 6 червня триває трьохмісячник чистоти і порядку. Комунальні підприємства та управляючі компанії активно долучилися до загальноміського прибирання.
За інформацією прес-служби Кременчуцької міськради, роботи з благоустрою територій тривають і в приєднаних до Кременчука населених пунктах Потоківського старостинського округу.Працівники КП «Комфортний дім» щоденно виконують роботи з прибирання вулиць, узбічь, тротуарів та прибордюрної зони, вивезення сміття на території с. Соснівка, с. Придніпрянське, с. Мала Кохнівка та с. Потоки.
Силами працівників комунального підприємства було висаджено понад сто дерев: туї, берези, сосни та інші.
Комунальники закликають мешканців громади не залишатись байдужим до навколишнього середовища, залишати сміття лише у спеціально призначених для цього місцях та не створювати стихійних сміттєзвалищ.
![](/uploads/posts/2024-07/1721436465_roads_drsu.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720443737_remont_roads.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720433675_konteyner_garbage.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721344593_hot_ozelenen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719007123_truxor_vodorosli.jpg)