КП «КАТП-1628» використовує всі наявні ресурси, щоб вулиці міста були чистими, а всі жителі громади та її гості відчували себе комфортно.
Щодня тільки на прибиранні прибордюрної зони міських автошляхів працює 5 бригад комунальників. Роботи ведуться по всій території Кременчука.Після прибирання ручним способом на автошляхи виїжджають автопилососи. Сміття з «червоних» ліній прибирається ручним пилососом. Упродовж робочої зміни комунальники ручним способом прибирають 2-3 км уздовж автошляхів, автопилососами — до 50 км.
Минулого тижня спеціалісти КП «КАТП-1628» прибрали та вивезли 1 459 м³ сміття із прибордюрної частини міських доріг.
Нагадаємо, триває трьохмісячник чистоти та порядку. У цей період суб’єкти господарювання різних форм власності мають спрямувати максимум зусиль на прибиранні територій, що перебувають у їх зоні відповідальності.
![](/uploads/posts/2024-07/1721436465_roads_drsu.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720443737_remont_roads.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720433675_konteyner_garbage.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721344593_hot_ozelenen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719007123_truxor_vodorosli.jpg)