Комунальні служби Кременчука з настанням сприятливих погодних умов приступили до санітарних робіт на закріплених за ними територій після зимового періоду. До цього залучають всі наявні технічні та робочі ресурси.
Наразі бригади КП «КАТП-1628» розпочали прибирати вуличне сміття з прибордюрної зони автомобільних доріг Кременчука. Спочатку «ручним» способом, потім — за допомогою спецтехніки. Два вакуумні автопилососи і спецавтомобіль «Чистий шлях» виходитимуть на об’єкти вуличного господарства при плюсових показниках температури зовнішнього повітря.
За інформацією «КАТП-1628», до прибирання прибордюрної зони від вуличного сміття щоденно залучатимуться кілька бригад комунальників. За вчорашній день комунальники прибрали та вивезли 70 м³ такого сміття.
![](/uploads/posts/2024-07/1721436465_roads_drsu.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720443737_remont_roads.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720433675_konteyner_garbage.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721344593_hot_ozelenen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719007123_truxor_vodorosli.jpg)