Щороку навесні кременчуцькі комунальники відновлюють на автошляхах міста дорожню розмітку, значно пошкоджену після зимового періоду. Це надзвичайно важливо для безпеки руху як автомобілів, так і пішоходів.
Стабілізація погодних умов і висока температура зовнішнього повітря дозволяє цього року почати такі роботи раніше. У першу чергу дорожню розмітку відновлюватимуть на дорогах, якими рухається громадський транспорт, на пішохідних переходах та «острівцях безпеки», а також на аварійно небезпечних ділянках автошляхів.Цього тижня працівники КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» виконують роботи з нанесення дорожньої розмітки на вулицях Ігоря Сердюка, Богдана Хмельницького, Соборній, Старшого лейтенанта Кагала, Університетській, Юрія Руфа та інших.
![](/uploads/posts/2024-07/1721436465_roads_drsu.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720443737_remont_roads.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720433675_konteyner_garbage.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721344593_hot_ozelenen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719007123_truxor_vodorosli.jpg)