Щодня бригади КП «Благоустрій Кременчука» виконують великий обсяг робіт з прибирання закріплених за підприємством територій, наводять лад у міських парках, скверах, розподільчих смугах міських доріг, здійснюють догляд за квітниками, проводять покіс бур’янів та карантинних рослин тощо.
На жаль, часто їм доводиться прибирати й стихійні сміттєзвалища у різних мікрорайонах міста. Не всі громадяни усвідомлюють, що, залишаючи побутове та будівельне сміття у місцях для цього не призначених, вони не тільки додають роботи комунальникам, а й забруднюють навколишнє середовище.Так, лише минулого тижня працівники КП «Благоустрій Кременчука» прибирали стихійні звалища на проспекті Полтавському та на вул. Петра Прокоповича.
Комунальники звертаються до містян з проханням не засмічувати відходами довкілля та цінувати роботу комунальних служб, які дбають про благоустрій та чистоту Кременчука.
![](/uploads/posts/2024-07/1721436465_roads_drsu.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720443737_remont_roads.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720433675_konteyner_garbage.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721344593_hot_ozelenen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719007123_truxor_vodorosli.jpg)