18:03 Вівторок 0 1 702
18:03, Вівторок, 10 січня 2023

Як правильно обрати адвоката у Вінниці?

Досить часто у нашому житті виникає ситуація, коли нам може знадобитися юридична допомога. Судові справи не з найприємніших, але іноді з ними доводиться стикатися. Одна з найпоширеніших справ, з якою стикаються деякі з нас, — це справи у сфері сімейного права. Щоб мінімізувати стрес і подбати про свої інтереси, варто вдатися до допомоги професіонала, яким є — адвокат Малик Олександр Володимирович. Ознайомитись з його рівнем підготовки та сферою діяльності, можливо перейшовши за посиланням https://www.malyk.com.ua/, а також Ви можете зв'язатися з ним за телефонами: (096) 109-76-08; (050) 105-33-11 і отримати відповіді на питання, що Вас цікавлять.

Критерії вибору адвокату по сімейному праву

 

Ви питаєте чим керуватися при його виборі, щоб бути впевненим, що Ви довірите свою справу в надійні руки? Перерахуемо декілька з них:

 

  • Компетентність.

 

На ринку багато юристів, тому вибрати відповідного юриста часто буває нелегко. Тому тут слід враховувати кілька важливих факторів. Перш за все, юрист повинен мати відповідні компетенції. Слід пам’ятати, що право — це дуже широка сфера. Тому, обираючи конкретного адвоката, потрібно перевірити, чи спеціалізується він на сімейному праві. Таку інформацію часто можна отримати на сайті юриста, перейшовши за посиланням https://www.malyk.com.ua/service/family/simeinyi-advokat. Звичайно, варто запитати про це адвоката під час першої розмови. Тут важливо, наприклад, скільки справ адвокат у Вінниці уже вів у сфері сімейного права. У цій справі дуже важливий досвід.

 

  • Професіоналізм.

 

Хороший юрист має бути професіоналом. Що це означає? Тут справа в тому, що до кожної справи він повинен підходити раціонально, а не керуватися емоціями. Таких не бракує під час слухань у сфері сімейного права. Тому юрист повинен проявляти стійкість до такого роду подразників.

 

Його завдання, перш за все, належним чином представляти інтереси свого клієнта. У сімейних справах часто обговорюються питання цілком приватні і навіть інтимні. Тому адвокат також повинен проявляти обачність. Крім того, хороший юрист також повинен проявляти співчуття. Це дозволить йому краще співпереживати ситуації свого клієнта.

 

  • Лояльність.

 

Кожний юрист повинен бути лояльним до своїх клієнтів. Це важливо не тільки в сімейних справах, а й справді у всіх справах. Основним завданням адвоката є догляд та захист інтересів клієнта. Тому у своїй роботі він повинен використовувати всі законні можливості для отримання найбільш сприятливого рішення. Крім того, важливо, щоб адвокат ніколи не приймав жодних рішень за спиною клієнта.

 

Чим може допомогти сімейний юрист?

 

Сімейне право охоплює низку питань, які, як випливає з назви, найчастіше стосуються сімейних справ та всіх похідних, пов’язаних із сім’єю, тобто дітей, шлюбів тощо. Фахівець із сімейного права найчастіше розглядає справи:

 

  • Розлучення;
  • Налагоджування контактів з дитиною;
  • Про встановлення майнової роздільності подружжя;
  • Про дозвіл на вчинення юридичної дії від імені дитини.
 

Додати коментар

    • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
      heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
      winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
      worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
      expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
      disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
      joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
      sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
      neutral_faceno_mouthinnocent
    PIN: ----
    Право, юриспруденция 09:54 Понеділок 0 537 Юрисдикція спорів про примусове відчуження або вилучення майна в умовах воєнного стану 29 вересня 2022 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації деяких питань примусового відчуження та вилучення майна в умовах правового режиму воєнного стану» від 06.09.2022 р. № 2561-IX. Вищенаведеним законом внесено зміни до Закону України «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану» від 17.05.2012 р. № 4765-VI.