Працівники КП «Благоустрій Кременчука» проводять роботи з розконсервування світломузичного водограю у сквері «Ім. Олега Бабаєва». Знімають захисну конструкцію та чохол, прибирають сміття, миють чашу та готують до встановлення обладнання фонтану. Про це повідомляє пресслужба Кременчуцької міськради.
Щоб забезпечити стабільну роботу водограю у весняно-літній період, взимку працівниками комунального підприємства було виконано роботи з капітального ремонту його насосного обладнання.Фонтан працюватиме з 10:00 до 21:30, крім санітарних днів — понеділка та вівторка.
Сквер «Ім. Олега Бабаєва» та водограй — улюблені місця відпочинку жителів Кременчука та гостей міста. Тож комунальники звертаються до громадян з проханням не руйнувати обладнання та гранітну плитку фонтану.
Також звертаємо увагу юних велосипедистів та скейтерів на те, що чаша фонтану — не місце для розваг та змагань!
![](/uploads/posts/2024-06/1718657158_top20_restorani.jpg)
![](/uploads/posts/2024-05/1717127741_maudau_usa.jpg)
![](/uploads/posts/2024-05/1715360823_bigquest_kvesti.png)
![](/uploads/posts/2024-06/1717684047_gardemarin_kids.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/1709562568_izolyatsiya_kharkov.jpg)