Із 1 березня в області частково відновлять використання вуличного освітлення. Його вмикатимуть на аварійно небезпечних ділянках доріг, пішохідних переходах і перехрестях у межах населених пунктів. Про це повідомив Дмитро Лунін, начальник Полтавської ОВА.
«Важливо, що освітлення працюватиме до початку комендантської години. Обов’язково його вимикатимуть під час повітряних тривог, — розповів Дмитро Лунін. — Таке рішення сьогодні підтримала Рада оборони Полтавської області».Крім того, Рада оборони дозволила використовувати підсвітку зовнішньої реклами.
![](/uploads/posts/2024-06/1719245796_svetilnikof_light.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1717351497_evrosvet_svetilniki.png)
![](/uploads/posts/2024-05/1717168356_linef_osveshchenie.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1718801640_gorsvet_repair.jpg)
![](/uploads/posts/2024-05/1715036863_evrosvet_svetilniki.jpg)