За підтримки латвійського дипломата, колишнього Надзвичайного і Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні, Юріса Пойканса та Інституту Розвитку Кременчука Латвійська організація Agendum передала Кременчуку 51-містний автобус. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.
Автобус перевозитиме дітей з сел, які приєдналися до Кременчука, до школи у Малій Кохнівці.Доставку та логістичне супроводження вантажу за маршрутом Львів — Кременчук забезпечувало Управління транспорту Кременчуцькоі міської ради.
![](/uploads/posts/2024-07/1722012348_remont_grushevy.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721697954_svetofor_autonom.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721695656_reevka_road.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721818875_navigat_zapret.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721393643_motomarket_motocykly_1.png)