Працівники КП «Благоустрій Кременчука» виконали капітальний ремонт зупинки, якою користується багато містян, на вулиці Приходька. На зупинці біля будинку Чуркіна замінили конструкції, навіс, оформили її у традиційному крюківському стилі. Про це повідомляє пресслужба Кременчуцької міськради.
Також встановили новий павільйон на кінцевій зупинці маршруту № 30 по вулиці Миру, щодо якої було багато звернень громадян. Ведуться роботи на розі вулиць Перемоги і Троїцької. Загалом цього року планується оновити не менше 10-ти зупинок.
Дякуємо працівникам комунального підприємства за їх роботу! Водночас, хочеться, щоб жителі міста берегли, а не руйнували комунальне майно, зокрема й павільйони очікування громадського транспорту.
![](/uploads/posts/2024-07/1722012348_remont_grushevy.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721697954_svetofor_autonom.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721695656_reevka_road.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721818875_navigat_zapret.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721393643_motomarket_motocykly_1.png)