«Через масштабні обстріли російськими терористами об’єктів цивільної та критичної інфраструктури України, в містах і селах нашої області тимчасово відсутнє електропостачання. У зв’язку з цим ми максимально посилюємо поліцейську присутність на вулицях населених пунктів в темний час доби. Завдання поліцейських — оперативно реагувати на заяви й повідомлення громадян та надавати допомогу тим, хто цього потребує. Ми робимо все необхідне задля Вашої безпеки. Тож зберігайте спокій, максимально співпрацюйте з правоохоронцями та іншими представниками Сил оборони. Дослухайтеся до наших порад та керуйтеся виключно офіційною інформацією, наданою органами державної влади. Разом все подолаємо і обов’язково переможемо! Слава Україні!», — зазначив Євген Рогачов, начальник Головного управління поліції Полтавської області.
Шановні мешканці та гості Полтавщини!
У разі відсутності електропостачання мобільні наряди поліції, які залучені до охорони правопорядку та забезпечують безпеку дорожнього руху, через гучномовці інформуватимуть вас про оголошення та відбій повітряної тривоги.
Просимо не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та вчасно йти в укриття. Також рекомендуємо дотримуватися тимчасових обмежень, встановлених на період дії воєнного стану, не порушувати Закон та максимально сприяти Силам оборони.
Что Вы думаете об этом? Напишите первым!