Полтавською обласною прокуратурою скеровано до судів обвинувальні акти стосовно 4 жителів області (міст Полтави, Кременчука та Горішніх Плавнів), яким інкримінують поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, а також глорифікацію осіб, які здійснюють збройну агресію, вчинені повторно (ч. 2, ч. 3 ст. 436-2 КК України).
За даними слідства, упродовж минулого року вказані особи у заборонених в Україні соціальних інтернет-мережах поширювали матеріали з виправдовуванням і запереченням збройної агресії РФ, закликами протидіяти нацизму в Україні, а також звеличенням керівництва країни-агресора, «народної міліції ДНР» тощо.Досудове розслідування у кримінальних провадженнях здійснювалося Управлінням Служби безпеки України в Полтавській області.
За інформацією пресслужби Полтавської обласної прокуратури
![](/uploads/posts/2024-07/1721857864_brakan_20kg.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721605252_shop_huligan.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721573866_nerest_itogi.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721696972_taxi_trup.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721604058_dtp_moto.jpg)