11-го липня працівники сектору поліцейської діяльності на воді провели патрулювання акваторії Сулинської затоки Кременчуцького водосховища, в межах населених пунктів Липове, Святилівка, Бугаївка, Шушвалівка, Мозоліївка, Жовніно та Вереміївка Кременчуцького району. Під час патрулювання поліцейські вилучили з водойми близько 600 метрів браконьєрських сіток та 1 ятір. Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Полтавській області.
«Вилучені з водойми вісім браконьєрських сіток та ятір опечатані бірками та передані для подальшого знищення, про що складено відповідний акт. Крім того, поліцейські припинили правопорушення у сфері судноплавства. На порушника складено постанову за частиною 1 статті 117 (Порушення правил користування малими, спортивними суднами та водними мотоциклами) Кодексу України про адміністративні правопорушення», — зазначив Дмитро Кисличенко, начальник сектору поліцейської діяльності на воді Кременчуцького райуправління поліції.
Превентивні рейди на водоймах Полтавщини тривають.
За інформацією сектору поліцейської діяльності на воді ГУ НП Полтавщини
![](/uploads/posts/2024-07/1721857864_brakan_20kg.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721605252_shop_huligan.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721573866_nerest_itogi.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721696972_taxi_trup.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721604058_dtp_moto.jpg)