До відділення № 2 (Кременчуцький район) Кременчуцького районного управління поліції 1-го серпня, близько 07:00, надійшло повідомлення від рибалок, що в районі Чикалівського карʼєру в річці Дніпро вони побачили тіло людини. Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Полтавській області.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група поліції, водолази «Кременчук Аква-сервіс», рятувальники ДСНС та лікарі швидкої медичної допомоги.Під час пошукових заходів в районі Горішніх Плавнів виявлено тіло чоловіка без ознак життя. Також встановлено, що загиблим є місцевий чоловік, 1939 року народження. Для встановлення причини смерті його тіло направлено до бюро судово-медичної експертизи.
За даним фактом слідчим підрозділом поліції, під процесуальним керівництвом Кременчуцької окружної прокуратури, відомості внесені до ЄРДР за ч. 1 ст. 115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України. Причини та обставини події з’ясовує слідство.
За інформацією Кременчуцького райуправління поліції ГУ НП
![](/uploads/posts/2024-07/1721857864_brakan_20kg.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721605252_shop_huligan.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721573866_nerest_itogi.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721696972_taxi_trup.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721604058_dtp_moto.jpg)