Нагадаємо, 21 лютого близько 08:00 неподалік села Жуки сталася ДТП за участю вантажівки Mercedes-Benz та автомобіля «ВАЗ 2110». На момент автомобільної аварії в легковику перебували четверо людей, двоє з яких (водій 1978 р. н. та його пасажир, 1987 р. н.) померли на місці події. Ще двох пасажирів «ВАЗа» у тяжкому стані ушпиталили до лікарень Кременчука та Глобиного. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Полтавщини.
У порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України слідчі поліції затримали водія Mercedes-Benz, 1967 р. н. У відкритому кримінальному провадженні тривають необхідні слідчі дії.За даним фактом Слідчим Управлінням обласної поліції, за процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури, розпочато досудове розслідування за ч. 3 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, якщо вони спричинили загибель кількох осіб» Кримінального кодексу України.
![](/uploads/posts/2024-07/1721857864_brakan_20kg.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721605252_shop_huligan.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721573866_nerest_itogi.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721696972_taxi_trup.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721604058_dtp_moto.jpg)