За І півріччя 2023 року роботодавцями та самозайнятими особами Полтавщини сплачено до державних цільових фондів 6 млрд 474,6 млн грн. єдиного внеску.
За повідомленням в. о. начальника ГУ ДПС у Полтавській області Алли Рябкової, єдиного внеску за зазначений період поточного року сплачено більше, ніж торік на 1 млрд 194,2 млн грн., приріст становить 22,6%.У Головному управлінні ДПС у Полтавській області наголосили на тому, що оформлення трудових відносин із найманими працівниками відповідно до норм чинного законодавства, своєчасна та у повному обсязі сплата податків і єдиного внеску — це можливість держави забезпечити виконання державних соціальних гарантій.
За інформацією ГУ ДПС у Полтавській області
![](/uploads/posts/2024-07/1721999025_esv_gns.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721839349_no_check.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721813020_budget_local.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721907659_ndfl_volonters.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721765764_budget_svodny.jpg)