За 7 місяців 2023 року роботодавцями та самозайнятими особами Полтавщини сплачено до державних цільових фондів 7 млрд 715,8 млн грн. єдиного внеску.
В. о. начальника ГУ ДПС у Полтавській області Алла Рябкова зазначила про те, що єдиного внеску за звітний період поточного року сплачено більше, ніж торік на 1 млрд 482,0 млн грн., приріст становить 23,8%.У Головному управлінні ДПС у Полтавській області наголосили на тому, що оформлення трудових відносин із найманими працівниками відповідно до норм чинного законодавства, своєчасна та у повному обсязі сплата податків і єдиного внеску — це можливість держави забезпечити виконання державних соціальних гарантій.
За інформацією ГУ ДПС у Полтавській області
![](/uploads/posts/2024-07/1721999025_esv_gns.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721839349_no_check.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721813020_budget_local.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721907659_ndfl_volonters.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721765764_budget_svodny.jpg)