З початку 2023 року на підтримку українського війська від платників Полтавської області до державного бюджету надійшло 608,5 млн грн. військового збору. Такий показник на 26,4% перевищує надходження за відповідний період минулого року.
У грошовому еквіваленті цей приріст становить 127,3 мільйонів гривень додаткових коштів, які надійшли до бюджету.В. о. начальника ГУ ДПС у Полтавській області Алла Рябкова у коментарі представникам місцевих медіа зазначила, що позитивна динаміка надходжень по військовому збору, в першу чергу, є результатом проведення заходів, спрямованих на легалізацію трудових відносин. В умовах повномасштабної війни, коли всі зусилля держави спрямовані на наближення перемоги, незадекларована праця наносить невиправної шкоди обороноздатності країни.
Алла Рябкова подякувала платникам за сумлінне виконання своїх податкових обов’язків і наголосила, що підтримка обороноздатності держави та Збройних Сил України наближає нас до довгоочікуваної Перемоги!
За інформацією ГУ ДПС у Полтавській області
![](/uploads/posts/2024-07/1721999025_esv_gns.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721839349_no_check.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721813020_budget_local.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721907659_ndfl_volonters.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721765764_budget_svodny.jpg)