При оформленні будь-якої послуги з соціальних питань за новим місцем проживання, переоформлення потребують й інші послуги. Бо кожна наступна оформлена допомога за новою адресою припинятиме виплати, які здійснюють інші управління соціального захисту населення у межах України. Це стосується як внутрішніх переселенців, так і тих, хто переїхав із одного району міста в інший.
За загальним правилом виплата соціальних допомог проводиться управлінням соціального захисту населення за фактичним місцем проживання заявника. Тому для того, щоб і в подальшому отримувати належну допомогу від держави у разі зміни місця проживання, необхідно переоформити її за новою адресою.Наприклад, гр. М. отримує допомогу при народженні дитини від Бахмутського УСЗН. Тепер вона перебуває у м. Кременчуці. Вона стала на облік та отримує на себе та свою дитину допомогу на проживання як внутрішньо переміщена особа від Автозаводського УСЗН. Допомогу при народженні дитини теж слід переоформити в Автозаводському УСЗН.
У місті Кременчуці приймання заяв на послуги соціальної сфери здійснюється через ЦНАП: головним офісом та відділеннями на Молодіжному, у Крюкові й у с. Потоки.
Додаткові консультації щодо замовлення послуг можна отримати за телефонними номерами кол-центру ЦНАП: +380(96)097-15-88, +380(50)255-15-88 (пн-пт — робочі дні, сб, нд — вихідні дні).
![](/uploads/posts/2024-07/1721999025_esv_gns.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721839349_no_check.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721813020_budget_local.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721907659_ndfl_volonters.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721765764_budget_svodny.jpg)