У січні-квітні 2024 року фахівцями Управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Полтавській області було здійснено 649 перевірок суб’єктів господарювання, з яких 492 фактичних.
«З початку поточного року за результатами роботи підрозділів управління податкового аудиту до державного бюджету донараховано 278,3 млн грн. податкових зобов’язань, із яких вже надійшло 34,4 млн грн.», — повідомила Алла Рябкова, в. о. начальника ГУ ДПС у Полтавській області.У ході проведених фактичних перевірок до бюджету донараховано штрафних (фінансових) санкцій на суму майже 20,9 млн грн. За результатами перевірок, згідно з якими наступив термін сплати, забезпечено надходження до бюджету узгоджених донарахувань на суму 2,1 млн грн.
Оновлений план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків у 2024 році розміщений за посиланням.
Звертаємо увагу на те, що у платників податків є можливість повідомити податкову службу через чат-бот «StopViolationBot» в месенджері Telegram про відомі факти порушень законодавства, зокрема, щодо: незастосування РРО/ПРРО, невидачу чеків; відмову у розрахунку банківською картою; здійснення господарської діяльності без державної реєстрації, тощо.
За інформацією ГУ ДПС у Полтавській області
![](/uploads/posts/2024-07/1721999025_esv_gns.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721839349_no_check.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721813020_budget_local.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721907659_ndfl_volonters.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721765764_budget_svodny.jpg)