261 учень із Полтавщини склав національний мультипредметний тест на найвищі бали. Зокрема 18 школярів отримали 600 балів — по 200 з усіх трьох предметів НМТ, ще 43 абітурієнти мають по два 200-бальних результати. Про це у неділю, 11 вересня, повідомив Дмитро Лунін.
Він зазначив, що до вишів Полтавщини подано близько 23 000 заяв на вступ.Професійно-технічна освіта цього році користується великим попитом. Зараховано вже 3,5 тисячі абітурієнтів, що на 10% більше, ніж торік. Найбільш затребуваними стали професії — «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Водій автотранспортних засобів», «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», «Кухар», «Електрогазозварник».
Окрім того, завершено вступ до закладів фахової передвищої освіти на бюджетну форму навчання на базі 9-х класів: вже зараховано 1 790 осіб.
![](/uploads/posts/2024-07/1721816341_uchebny_god.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719576517_detsad_mesta.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719533918_vstup_tck.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720135095_nmt_200ballov.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719154796_ukrytie_academy.jpg)