За наказом Міністерства освіти і науки України 2 юні науковці з Кременчука, які минулого року виграли IIІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, стали цьогорічними лауреатами стипендії Президента України.
Стипендіатами стали:- Марк Щобак, учень 10-го класу Кременчуцького ліцею № 30 «Олімп» імені Н. М. Шевченко.
- Валерія Горюха, учениця 11-го класу Наукового ліцею «Політ» при обласному коледжі «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А. С. Макаренка».
Варто відмітити, що цього року кременчуцькі МАНівці встановили абсолютний рекорд у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. На їх рахунку 77 призових переможних місць, із них — 17 перших. Сподіваємося, що і цього року кременчуцькі молоді науковці покажуть високі результати на всеукраїнському рівні.
![](/uploads/posts/2024-07/1721816341_uchebny_god.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719576517_detsad_mesta.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719533918_vstup_tck.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720135095_nmt_200ballov.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719154796_ukrytie_academy.jpg)