Таке рішення ухвалили депутати Кременчуцької міської ради. У цих групах прийматимуть вихованців дошкільних закладів № 41 і № 62. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.
Організація навчально-виховного процесу з дошкільнятами здійснюватиметься в змішаному режимі. Відкриваються групи дошкільного віку на базі гімназії № 27 на період воєнного часу.Дозвіл на відкриття груп дошкільного віку на базі Кременчуцької гімназії № 27 було надано відповідною комісією, до складу якої входять представники контролюючих служб і структурних підрозділів органу місцевого самоврядування Кременчуцької громади. Згідно з висновками цієї комісії приміщення для укриття в Кременчуцькій гімназії № 27 відповідає Рекомендаціям щодо організації укриття в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу та дітей закладів освіти.
![](/uploads/posts/2024-07/1721816341_uchebny_god.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719576517_detsad_mesta.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719533918_vstup_tck.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720135095_nmt_200ballov.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719154796_ukrytie_academy.jpg)