За інформацією прес-служби Кременчуцької міськради, з 1 вересня освітній процес у навчальних закладах Кременчука планують розпочати за змішаною формою. Режими онлайн/офлайн-навчання встановлюватимуться для кожної паралелі класів.
Освітній процес буде організовано в 2-3 зміни за днями тижня в залежності від кількості місць у найпростіших укриттях.Наразі у школах та дитячих садочках проводиться ремонт найпростіших укриттів для створення безпечних умов під час організації освітнього процесу.
За дорученням міського голови інформацію про те, як відбуватиметься навчальний процес і хід проведення підготовки найпростіших укриттів, заклади освіти розміщують на своїх сторінках у соціальних мережах, на сайтах навчальних закладів та в батьківських чатах.
![](/uploads/posts/2024-07/1721816341_uchebny_god.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719576517_detsad_mesta.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719533918_vstup_tck.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720135095_nmt_200ballov.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719154796_ukrytie_academy.jpg)