Враховуючи можливі провокації та загрозу обстрілів військовими рф території України напередодні Дня пам’яті та примирення, з метою збереження життя та здоров’я всіх учасників освітнього процесу, 8 та 9 травня 2024 року освітній процес буде відбуватися у дистанційному форматі.
Рішення прийнято відповідно до рекомендацій Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації (лист № 02.01-05/597 від 07.05.2024 р.).
![](/uploads/posts/2024-07/1721816341_uchebny_god.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719576517_detsad_mesta.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719533918_vstup_tck.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720135095_nmt_200ballov.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719154796_ukrytie_academy.jpg)