До уваги відвідувачів парку Миру! 9-11 квітня Об’єднаний дезінфекційний центр у парку «Миру» буде проводити санітарні заходи зі знищення кліщів. Про це повідомляє пресслужба Кременчуцької міськради.
Громадян просять утриматися у ці дні від відвідування парку з 06:00 до 13:00, а протягом наступних 3-х днів не заходити на траву та приділяти особливу увагу гігієні відкритих частин тіла після відвідування паркової зони.
![](/uploads/posts/2024-07/1721939306_radiation_12.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721142590_liver_infection.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720520971_water_notgood.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721370303_koklush_2024.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720134033_radiation_10.jpg)