З 28 березня по 3 квітня у Кременчуці було зареєстровано 684 випадки захворювань на ГРВІ (позаминулого тижня таких випадків було 708) та 9 випадків COVID-19.
Зареєстровано два випадки грипу: 1 — у дитини, вона проходить амбулаторне лікування, та 1 — у дорослого, його госпіталізовано до інфекційного відділення комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування Кременчуцька».На ГРВІ більше хворіють діти до 17 років — 496 випадків, на COVID-19 — дорослі — 9 випадків.
Минулого тижня до інфекційного відділення госпіталізовано 10 дітей, 2 дорослих з ГРВІ, а також 2 дорослих із захворюванням на COVID-19.
За звітний період випадків смерті від COVID-19 не зареєстровано.
![](/uploads/posts/2024-07/1721939306_radiation_12.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721142590_liver_infection.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720520971_water_notgood.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721370303_koklush_2024.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720134033_radiation_10.jpg)