5 лютого о 00:29 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в альтанці на проїзді Івана Калиновича м. Кременчук. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Полтавській області.
Вогнеборці, які прибули на виклик, провели розвідку та приступили до гасіння пожежі. Пожежу було локалізовано о 01:03 та 01:28 ліквідовано. До гасіння залучались 6 чоловік особового складу 16-ї державної пожежно-рятувальної частини та 2 одиниці техніки.Вогнем пошкоджено пластиковий підшив покрівлі на площі 1,5 м². Врятовано поряд розташований житловий будинок.
![](/uploads/posts/2024-07/1722012734_4boy_wanted_1.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721604619_dtp_naberezhnaya.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721343939_dtp_6month.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721910926_dtp_mmvz.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721342305_utopleniki_4.jpg)