29 листопада о 08:30 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що внаслідок негоди у с. Новодорожнє Кременчуцького району шкільний автобус не може самостійно продовжити рух.
Надзвичайники, які прибули на виклик, за допомогою троса відбуксирували автомобіль на безпечну ділянку дороги.Для надання допомоги залучалися 3 чоловіки особового складу 6-го державного пожежно-рятувального посту та 1 одиниця техніки.
![](/uploads/posts/2024-07/1722012734_4boy_wanted_1.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721604619_dtp_naberezhnaya.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721343939_dtp_6month.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721910926_dtp_mmvz.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721342305_utopleniki_4.jpg)