Співробітники Кременчуцького районного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області спільно з працівниками поліції провели профілактичні рейди щодо запобігання виникнення пожеж в житловому секторі та відкритій території.
Фахівці ДСНС розповіли громадянам основні правила пожежної безпеки в побуті, надали практичні рекомендації щодо забезпечення протипожежного стану в оселях.
Також рятувальники провели роз’яснювальну роботу щодо мінної безпеки та нагадали порядок дій у разі виявлення вибухонебезпечних або схожих на них предметів й речовин.
Наприкінці профілактичних бесід надзвичайники вручали тематичні листівки і пам’ятки.
![](/uploads/posts/2024-07/1720004599_baby_father.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1718850965_groza_weather.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1718716882_laminir_docs.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719483214_ecoschool_project_2.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1718273764_fire_region.jpg)