До уваги жителів Полтавської області! З 5 квітня тривалість комендантської години на Полтавщині скорочена. Про це повідомив Дмитро Лунін, начальник Полтавської облвійськадміністрації.
«Скорочуємо тривалість комендантської години на Полтавщині. За рішенням Ради оборони області з 5 квітня комендантська година триватиме з 00:00 до 04:00, — зауважив Дмитро Лунін. — Цей крок назустріч бізнесу, який працює зокрема у сферах громадського харчування й торгівлі, щоб заклади могли подовжити роботу, а працівники — дістатися додому».
![](/uploads/posts/2024-07/1721817342_rename_out.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721344984_sud_bortovkamen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720018062_citizens_appeals.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721435148_dekomuniz_archiv.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719006431_rename_litsey.jpg)