8 березня Кременчук попрощався із 36-річним захисником України Андрієм Резваном. У військового залишилися мати, дружина та двоє доньок. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.
Андрій Резван захищав Україну від російської агресії з березня 2022 року. Був старшим солдатом, старшим бойовим медиком 2-ої групи 4-ої роти 2-го загону СП військової частини А-4030.Загинув воїн 27 лютого 2023 року на Донеччині в районі села Олександрівка Мар’їнського району під час виконання бойового завдання. До останнього залишався вірним військовій присязі та українському народові.
Прощання з військовим проходило у Міському палаці культури. Панахиду відслужили у Свято-Миколаївському соборі. Поховали Андрія Резвана на Алеї Героїв Свіштовського кладовища поряд з іншими захисниками України.
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)