10 березня Кременчук попрощався з 27-річним захисником України Василем Коржем. У військового залишилися батьки, дружина та донька. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.
Василь Корж захищав нашу державу з перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України. Був молодшим сержантом, гранатометником 1-го стрілецького відділення 2-го стрілецького взводу 1-ої стрілецької роти військової частини А-7097. Загинув 3 березня 2023 року, виконуючи бойове завдання на Донеччині в районі населеного пункту Красногорівка.Прощання з військовим проходило у Міському палаці культури. Панахиду відслужили у Свято-Миколаївському соборі. Поховали Василя Коржа на Алеї Героїв Свіштовського кладовища поряд з іншими захисниками України.
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)