Так, рятувальники прийшли до Кременчуцької станції переливання крові аби поділитися своєю кров’ю з потребуючими. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Полтавській області.
Можливо, хтось дивлячись на небайдужість працівників Служби порятунку, й сам виявить бажання приділити трішки часу зі свого буденного життя на здачу крові, і тим самим долучиться до порятунку чийогось життя.До речі, надзвичайники регулярно добровільно долучаються до благодійної та життєво важливої справи з надією, що їх кров обов’язково комусь допоможе.
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)