20 липня у Кременчуці провели в останню путь 34-річного захисника України Олексія Юрійовича Дружка. За інформацією прес-служби Кременчуцької міськради, у військового залишилися батьки та донька.
Олексія призвали на військову службу під час мобілізації 5 травня 2023 року. Був рядовим, розвідником розвідувального відділення розвідувального взводу механізованого батальйону військової частини А-1815.Олексій Дружко загинув 12 липня 2023 року на Донеччині в районі населеного пункту Керамік Покровського району під час виконання бойового завдання із відсічі та стримування збройної агресії російської федерації проти України.
Прощання з військовим проходило у Міському палаці культури. Панахиду відслужили у Свято-Миколаївському соборі. Поховали Олексія Дружка на Алеї Героїв Свіштовського кладовища поряд з іншими захисниками України.
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)