У Кременчуці з 11 по 17 березня на світ з’явилося 39 малюків: 20 хлопчиків та 19 дівчаток. Для порівняння — позаминулого тижня у нашому місті народилося 17 малят, на тиждень раніше — 25.
У Кременчуцькому перинатальному центрі ІІ рівня народилося 33 дитини (17 хлопчиків та 16 дівчаток).У пологому відділенні КНМП «Кременчуцька міська лікарня «Правобережна» — 6 немовлят (3 хлопчики та 3 дівчинки).
Щиро вітаємо родини новонароджених!
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)