10 квітня у Міському палаці культури відбулося прощання з 47-річним захисником України Курилом Павлом Анатолійовичем. У військового залишилися мати, донька та брат. Про це повідомляє пресслужба Кременчуцької міськради.
Павло Курило захищав Україну від російської ворожої агресії, відстоював її суверенність та територіальну цілісність з лютого 2023 року. Був молодшим сержантом, старшим стрільцем-оператором 1-го стрілецького відділення 3-го стрілецького взводу 1-ої стрілецької роти військової частини А4895.Військовий помер 31 березня 2024 року в населеному пункті Пісочин Харківської області.
Панахиду за загиблим відслужили у Свято-Миколаївському соборі. Поховали Павла Курила на Свіштовському кладовищі поряд з іншими захисниками України.
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)