2 травня у Міському палаці культури відбулося прощання із 52-річним захисником України Марковим Олексієм Миколайовичем. Цього дня йому мало б виповнитися 53 роки. У військового залишилися донька. Про це повідомляє пресслужба Кременчуцької міськради.
Олексій Марков захищав цілісність і незалежність нашої держави з жовтня 2023 року. Був солдатом, снайпером 2-ої категорії 1-го відділення взводу снайперів військової частини А4948.Помер військовий 23 квітня 2024 року у Києві внаслідок хвороби серця.
Панахиду за загиблим відслужили у Свято-Миколаївському соборі. Поховали Олексія Маркова на Свіштовському кладовищі поряд з іншими захисниками України.
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)