30 квітня у Міському палаці культури відбулося прощання із 49-річним захисником України Войтком Михайлом Борисовичем. У військового залишилися мати, дружина та двоє синів. Про це повідомляє пресслужба Кременчуцької міськради.
Михайло Войтко захищав цілісність і незалежність нашої держави з перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України з березня 2022 року. Був молодшим сержантом, командиром відділення зенітної артилерійської обслуги зенітного артилерійського взводу зенітної ракетно-артилерійської батареї зенітного ракетного-артилерійського дивізіону військової частини А0693.Помер військовий 24 квітня 2024 року у міській клінічній лікарні № 16 міста Дніпра від поранень, отриманих під час виконання військового обов’язку.
Панахиду за загиблим відслужили у Свято-Миколаївському соборі. Поховали Михайла Войтка на Свіштовському кладовищі поряд з іншими захисниками України.
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)