29 березня у Міському палаці культури відбулося прощання із 43-річним захисником України Рудченком Андрієм Івановичем. У військового залишилася мати, дружина та донька. Про це повідомляє пресслужба Кременчуцької міськради.
Андрій Рудченко захищав цілісність і незалежність нашої держави з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну з березня 2022 року. Був старшим солдатом, старшим кулеметником 2-го відділення 1-го взводу оперативного призначення (на бронетранспортерах) 1-го батальйону оперативного призначення військової частини А3052.Загинув 23 березня 2024 року, виконуючи бойове завдання із захисту України, її суверенності та територіальної цілісності, в районі населеного пункту Роботине Запорізької області.
Панахиду за загиблим відслужили у Свято-Миколаївському соборі. Поховали Андрія Рудченка на Свіштовському кладовищі у меморіальному секторі почесних поховань Захисників і Захисниць України.
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)