7 червня у Міському палаці культури відбулося прощання із 50-річним військовим Вавелюком Олексієм Владиславовичем. У нього залишилися мати та син. Про це повідомляє пресслужба Кременчуцької міськради.
Олексій Вавелюк захищав Україну від російської агресії з перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України, з лютого 2022 року. Був солдатом, стрільцем 1-го стрілецької батальйону військової частини А1619.Загинув військовий 9 лютого 2024 року на Донеччині, в районі населеного пункту Красногорівка, Покровського району, під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації проти України.
Панахиду за загиблим відслужили у Свято Миколаївському соборі. Поховали Олексія Вавелюка на Свіштовському кладовищі поряд з іншими захисниками України.
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)