» » » Кременчуцький спортсмен Каро Марандян став бронзовим призером European Open у Римі
17:12 Понеділок 0 1 611
17:12, Понеділок, 13 березня 2023

Як повідомляє Федерація дзюдо Украни, у перший змагальний день відкритого Кубку Європи в містечку Остія, що на околиці Рима, скарбничка збірної України поповнилася бронзовою нагородою.
У категорії до 66 кг на третю сходинку п'єдесталу підійнявся Каро Марандян. Розпочавши свій турнір з другого раунду, українець впевнено здолав представника Марокко Белкайда, після цього на Golden Score розібрався з ізраїльтянином Маном.

У чвертьфіналі наш дзюдоїст завдяки двом «Ваза-арі» здолав швейцарця Швандера, а у півфіналі, на жаль, поступився 21-річному британцю Янгу, який у підсумку став переможцем турніру.

У поєдинку за «бронзу» Каро зустрівся ще з одним представником Великобританії Шортом. На другій хвилині сутички наш дзюдоїст виконав кидок на іппон, тим самим одержав дострокову перемогу!

Фото прес-служби Кременчуцької міськради

Для Каро це четверта нагорода з турнірів European Open в кар'єрі! Вітаємо нашого спортсмена, його особистого наставника Василя Волошина та всіх причетних до цього результату!

Додати коментар

• bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
      heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
      winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping