З 30 червня по 2 липня у місті Жовква Львівської області проходив Чемпіонат України з велоспорту на шосе. У змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів з 20 команд з різних областей України.
Кременчук представляли вихованці КМКДЮСШ «Авангард». Кременчуцькі велосипедисти здобули дві золоті, дві срібні й одну бронзову медалі.Вітаємо спортсменів та їх тренерів з високими результатами, бажаємо нових спортивних здобутків та перемог.
![](/uploads/posts/2024-07/1721048127_beach_voleyball.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720117363_legkoatlet_lyahova.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1719836589_matros_grekorim.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720799746_dragon_moskalenko.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720104084_kuzik_kanoe.jpg)