2-6 серпня 2023 року у м. Умань проходив Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юнаків і дівчат 2007-2010 р. н.
У змаганнях брав участь кременчуцький юнак, вихованець Кременчуцької дитячо-юнацької спортивної школи № 1. У складі четвірки на дистанції 200 метрів він посів 3 місце, тим самим виконавши норматив на КМСУ.Підготовкою спортсмена займається заслужений тренер України Віктор Дем’янович Полівара.
![](/uploads/posts/2024-07/1721048127_beach_voleyball.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720117363_legkoatlet_lyahova.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1719836589_matros_grekorim.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720799746_dragon_moskalenko.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720104084_kuzik_kanoe.jpg)